Tema hakkında

Başlatan orhan, 26 Aralık 2020, 01:18:05

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

merhaba membergroups (yan menu ÇEVRİMİÇİ ÜYELER alti) bolumunde benden kaynakli bir sorun gözume carpti isterseniz düzeltin
index.css
Bu kodu bulup
#upshrink_stats span.membergroups {
    display: block;
}

Değiştirin

#upshrink_stats span.membergroups {
    display: block;
    padding: 0 10px;
}

birde portal kullanıyorsunuz  naçizane pek önermiyorum aşırı kasıyor çok fazla sorgu kullanıyor size bunu öneririm You are not allowed to view links. Register or Login her özeliğiyle harika bir eklenti tr dil özeliği yok ama sorun olacağını sanmam localde deneyin.

Hocam teşekkür ederim. Dikkat etmemiştim şimdi düzeltiyorum.  Simpleportal kullanıyorum evet, aslında benimkisi biraz tembellikten, çok zamanım olmayınca blokları kullanmak işime geliyor. :) Hatta bugün iş yerinde kaldırmak istediğim sırada hata ile karşılaştım. Ancak zaman bulup düzeltebildim.

Kazanmak kirlidir kaybedelim insan kalırız... /gazapizm

Maalesef pek uygun değil 2.1 sürümüne şimdi kaldırırken veri tabanında bir suru hata bırakacak.

You are not allowed to view links. Register or LoginMaalesef pek uygun değil 2.1 sürümüne şimdi kaldırırken veri tabanında bir suru hata bırakacak.

Maalesef gün içinde yaşadım, yedekte almamıştım bu nedenle düzeltmem zaman aldı. İş yerimde kullanabileceğim bilgisarda olmayınca akşamı beklemek zorunda kaldım.

Kerem hocam aslında FORUMDAN SON MESAJLAR bolumu bu temada var ekstra kullanmanıza gerek yok yönetim-Yapılandırma-Kullanılan bölümünden kaç konu görünecekse aktif edin.

Hocam biliyorum ama bilgisayar başına geçip yukarı alma fırsatım olmadı. Yukarıda görünmesi için portaldan aktif etmiştim. Bir fırsatını bulayın üste alacağım hocam.