Forumu Nasıl Kullanırım? (Resim, Müzik, Video) Ekleme

...

Başlatan KeReM @, 30 Aralık 2020, 01:38:15

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Topic keywords [SEO] forumkullanımımüzikeklemeresimeklemevideoekleme
Merhaba;


          Bu konu altında konu nasıl açılır, konuya cevap nasıl verilir, resim nasıl eklenilir, video nasıl eklenilir, avatar ekleme, imza düzenleme, özel mesaj gönderme vb. forum özelliklerini nasıl daha verimli kullanabileceğinizi paylaşacağız.


          Forumumuzda konu açmadan önce You are not allowed to view links. Register or Login bağlantısını kullanarak sormak istediğiniz sorunun cevabı forumumuzda mevcut mu ya da açmak istediğiniz konu daha önce açılmış mı arama yaparak kontrol etmeyi unutmayınız.

Kazanmak kirlidir kaybedelim insan kalırız... /gazapizm

30 Aralık 2020, 01:57:37 #1 Son düzenlenme: 30 Aralık 2020, 02:10:15 KeReM @
Yeni Konu Nasıl Açılır

1. Açacağınınız konunun hangi kategori ve bölüme ait olduğunu belirleyiniz. Bölümünüzü belirlediyseniz bölüm başlığını tıklayarak konuyu açacağınız bölümün içine  girin.

2. Bölümün içerisine girdiğinizde sayfanın sağ üstünde ya da sağ altında YENİ KONU butonunu tıklayarak konu açma sayfasına gelelim.

3. Yeni Konu butonunu tıkladıktan sonra açılan sayfada bulunan alanları aşağıda eklemiş olduğum örnek resimde anlatıldığı gibi dolduralım. Doldurmamız gereken alanları doldurduktan sonra sağ altta bulunan GÖNDER butonunu kullanarak konumuzu açalım.


Kazanmak kirlidir kaybedelim insan kalırız... /gazapizm