YesilPusula Merhaba

Başlatan Charismax, 08 Şubat 2021, 23:03:48

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Uzun soluklu olması dileklerimi iletmek ve yürüdüğünüz yolda yaverlik etmek için fulltime olmasada parttime şeklinde katılım sağlayıp destegimi yanınızda olarak göstermekten kıvanç duyarım.... (gurur) :D rahmetli kemal sunalın ben buraya niye çıktım nasıl çıktım gördünüz yürüdüm çıktım demesi gibi oldu bu haha... Hayırlı akşamlar Selamun aleyküm ve Hayırlı olsun..
Rap'in yaşı olmaz
Hiçbirşey'in yaşı olmaz

Aleyküm selam. Hoşgeldin hocam, Kemal Sunal ile karşılıyoruz ki gelenin yüzü gülerek gelsin :D  Benim uğraş yerimde bu şekilde umarım beğenirsin. Bizim buraya gelen karın tokluğuna çalışıyor ama bilgin olsun :faint:

Kazanmak kirlidir kaybedelim insan kalırız... /gazapizm

Haha zaten annem yaz tatilinde çalış alış büyüyünce zorlugu anla diyip alırdı paramı.. alışkınım sjkddkodj şaka yapıyorum.. her emek verilen yeni yerde olmak beni mutlu ediyor.. inşaallah sizde köklü kurumsallaşma yolunda ilerler organik organik nur topu gibi ziyarerçileriniz olur... üyeleri boşver kdodkdpdk ziyaretçilere aşık ol yada onuda boşver paylaş yararlansın yavrucaklar :p

Beğendim ben burayı :D
Rap'in yaşı olmaz
Hiçbirşey'in yaşı olmaz

:D benim babam yapardı onu. Beğenmene sevindim, olumsuz eleştirilerin olursa daha çok severim hatta :D İnşallah dediğiniz gibi kalıcı oluruz, belki birilerine faydamızda olur.

Mesela ileride smf istatistik top 10'u üste alabilirsin.. bunda alınmıyorsa yine alırsın sen.. şimdi değil ilerde..  8)
Girer çıkarım ben buraya.. neyse uzatmıycan sen yazdıkca yazarım ben.. tekrardan hayırlu ugurlu olsun..
Rap'in yaşı olmaz
Hiçbirşey'in yaşı olmaz

Tekrar teşekkürler hocam, her zaman beklerim. ::)