Lanetli Mary Efsanesi - Bloody Mary

Başlatan KeReM @, 26 Şubat 2021, 02:37:40

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Topic keywords [SEO] LanetliMaryEfsanesiBloody
Lanetli Mary Efsanesi - Bloody Mary
Efsaneye göre ; Bloody Mary isimli bir kız 150 sene önce yaşamış. Daha önce doktorlar bugünkü kadar bilim teknolojisine sahip değillermiş.Tabii Mary'nin kalbinden rahatsız olduğunu anlayamamışlar. Bir gün aniden kızın kalbi durmuş ve doktorlar öldüğünü söylemişler.Tabi bunun üzerine ailesi cok yıkılmış. Kızlarının ölümüne bir anlam verememişler.
Cenaze töreninde kızın koluna bir iplik takmışlar ve yaşıyorsa kolundaki iplik çanı çekince çalar diye düşünmüşler. Tabi cenazeyi gömdükden sonra tüm ailesinin üzgün oldugu icin bir barda içki içmeye gitmişler.Dönüşde. tekrar kızınin mezarına bakmak icin gelmisler Birde ne görsünler kızın koluna bağladıklari ip aşağıya cekilmis ve çan yerde duruyormus.Hemen mezarı açmaya başlamışlar tabutu çıkarmışlar.Actiklarinda birde ne görsünler zavallı kızcagiz tabutun kapağını açabilmek için tırnaklarıyla tabutu kazımış.
Elleri kan içinde kalmış ve ailesi artık onu gerçek bir ölü olarak bulmuslar.Ailesi bunun üzerine cok üzülmüş ve demişler ki Kızımızı canlı gömdünüz!

Söylentilere göre ki bunlar farklı farklılar- ayna önünde ismini tekrarladığımızda Mary görünüyor yada yanımıza geliyormuş. Bunun çeşitleri de şunlar :

1.Aynanın Karşısına geçin oda kapkaranlık olsun 3 kez Bloody Mary diye seslenin..Aynadan çıkıp gözünüzü çıkarır ve yüzünüze zarar verir.
2.Karanlık bir odada aynanın önüne geçip 13 kere Bloody Mary derseniz kızımız bu işlemi yapan arkadaşa görünüyormuş ve yüzüne saldırıyormuş.
3.Banyoya gidin, aynaya bakarak 13 kere I believe in Mary Worth (Mary Wortha inanıyorum) deyin.

Kazanmak kirlidir kaybedelim insan kalırız... /gazapizm